• Domů
 • Jak nakupovat
 • Obchodní podmínky
 • Doprava
 • Velikosti
 • Kontakt
 • Spolupráce
 • Currency:

 • Dle parametrů »

   

   

  Níže jsou představeny produkty Dr. NONA pro vnitřní užívání (určené pro zvláštní výživu), které nazýváme „biologicky aktivní doplňky“. Jsou to koncentráty přírodních aktivních látek, určených k samostatnému nebo společnému užívání se stravou. Vyrábějí se především z rostlinných a minerálních surovin.

   

  U této skupiny produktů je základem jejich složení Halo-komplex Mrtvého moře (know-how společnosti Dr. Nona International, Ltd.), ale na rozdíl od kosmetických produktů, tyto potravinové doplňky obsahují kromě aromaterapeutických ingrediencí komplet „mikroprvků“ a vitamínů, které mají vynikající antioxidační vlastnosti.

  Důležitou předností potravinových doplňků společnosti Dr. NONA je originální technologie, metoda mikrotobolek, díky níž se obsah potravinových doplňků dostává do organismu v nezměněném stavu, a přes krevní oběh jsou tyto složky vstřebávány téměř do celého organismu. Účinnost části produkce potravinových doplňků Dr. NONA je ještě umocněna tzv. autotrofickým systémem, který napomáhá obnově buněčné struktury nejdůležitějších systémů organismu díky své fermentativní aktivaci bílkovinné syntézy s využitím struktury („úlomků“) vlastních odumřelých buněk.

   

   

  Název všech potravinových doplňků Dr. NONA končí příponou „seen“, což v překladu znamená „čínský“. Tato skutečnost je spojena s tím, že ve východní, především čínské filozofii, je základem fungování našeho vesmíru (a také lidského organismu) vzájemné působení dvou protichůdných principů: aktivního mužského – Slunce (jang) a pasivního ženského – Luna (jin). V každém člověku, bez ohledu na to, zda jde o muže či ženu, tyto prvky a jejich vzájemný vztah určují osobnost člověka, jeho životní a sociální aktivitu, charakter, zdravotní stav, atd.

  Rostlinné komponenty, obsažené v potravinových doplňcích Dr. NONA, jsou zpracovány na základě vzájemné rovnováhy jin a jang. Čínská medicína se svou tisíciletou tradicí byla při vývoji těchto produktů velikou inspirací.

  Biologicky aktivní potravinové doplňky Dr. NONA jsou svým složením zaměřeny zejména:

  - na snadné a rychlé dodání zdraví prospěšných látek do organismu, a to zvláště v dnešní době, kdy současný „fastfoodový“ způsob stravování nemá šanci pokrýt běžnou denní potřebu těchto látek v těle;

  - na zvýšení odolnosti organismu proti nepříznivým vlivům životního prostředí, zvláště u osob žijících v ekologicky znečištěných oblastech;

  - na posílení a urychlení vylučování toxických látek z organismu.

  Maximálního účinku při užívání potravinových doplňků Dr. NONA dosáhnete především při jejich pravidelném použití, zvláště pak ve spojení s kosmetickými produkty Dr. Nona.

   

  < Previous page    1    Next page >

   

  Dr. Nona Ústní voda 250 ml

  Dr. Nona Ústní voda 250 ml

  Komplexní řešení problémů s ústní dutinou a nejenom to!

  855,00 Kč

  < Previous page    1    Next page >

   

  Zdají se vám ceny produktů značky Dr. NONA drahé?

  Máte možnost získat slevy 20 % - 40 % !

  Pokud s námi podepíšete Distributorskou smlouvu, můžete podle výše objemů odběrů produktů Dr. Nona a postu v hierarchii firmy Dr. Nona získat 20%-40% trvalé slevy na všechny produkty z Mrtvého moře a některé produkty jako prémii v pravidelných akcích ZDARMA od firmy Dr. Nona.

  Každý měsíc probíhá nějaká zajímavá atraktivní AKCE. Naši spolupracovníci pravidelně dostávají informace o právě probíhajících akcích, možnostech použití produktů a zkušenostech.

  Máte zájem si přivydělat nebo se tímto zabývat profesionálně?

  Pokud patříte mezi maséry, vlastníte kosmetický salón nebo provádíte léčebné terapie a máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás na shop@mykidscube.cz.

  Pokud máte zájem pomoci sobě, někomu z rodiny nebo z přátel, kontaktujte nás.

  Bude nám potěšením Vám předat informace a zkušenosti.