• Domů
 • Jak nakupovat
 • Obchodní podmínky
 • Doprava
 • Velikosti
 • Kontakt
 • Spolupráce
 • Currency:

 • Dle parametrů »

   

  Aromaterapeutické vůně jsou něčím zvláštním a kouzelným. Nejen že nás naplňují příjemným pocitem, ale také krášlí a léčí. Je to jeden ze vzácných darů přírody.

  V celé kosmetické řadě Dr. NONA, zejména v krémech, šamponech, tělovém mléku hraje vůně svou důležitou roli. Osobitou úlohu ve využití aromaterapie mají pak deodoranty a parfémové vody, neboť jejich vůně je velmi intenzivní a dlouho na kůži vydrží.

  PARFÉMOVÉ VODY DR. NONA (parfémová voda pro ženy a voda po holení pro může) mají jemnou vůni, dlouhou dobu zůstávají na pokožce a rychle se šíří do prostoru. Jejich vůně nevyvolává pocit únavy a nepůsobí dráždivě na okolí. Vůně parfémové vody zvyšuje tonus organismu a sexuální zájem a také pozitivně ovlivňuje všechna regulační centra organismu, protože obsahuje unikátní soli Mrtvého moře (Halo-komplex, know-how společnosti Dr. NONA International, Ltd.). Jedinečné vůně řady Dr. Nona nezanechají nikoho lhostejným, neboť každý si v této vůni najde to své a kolem každého člověka tato vůně vytvoří pouze jeho dokonalou osobitou auru.

  Parfémová voda a voda po holení se prodává v balení 100 ml s rozprašovačem.

  Kdy je dobré použít parfémovou vodu Dr. NONA:
  - při skleslé náladě a nízké sebedůvěře,
  - při snížení sexuálního zájmu,
  - při bolestech hlavy a při nespavosti,
  - při pocitu únavy a vyčerpání,
  - při první schůzce a dále pro upevnění intimních prožitků ;) ,
  - během pracovního procesu pro lepší koncentraci, doma a při odpočinku – k uvolnění.

  DEODORANTY DR. NONA PRO ŽENY A MUŽE mají jemnou, čistou vůni, která se velmi rychle vstřebává a neovlivňuje výslednou vůni při použití parfému. Deodoranty účinkují po celých 24 hodin a obsahují aromaterapeutické oleje a soli Mrtvého moře (Halo-komplex, know-how společnosti Dr. NONA International, Ltd.). Pokud deodoranty naneseme na pokožku v podpaží, kde nejsou cévy hluboko, dojde k aktivaci všech důležitých funkcí organismu a zvýší se jeho tonus. Deodoranty mají také jemný antibakteriální účinek a pomáhají zastavit krvácení při malém poranění nebo prasklinách pokožky.

  Deodoranty jsou vůní přizpůsobené parfémovým vodám a vodám po holení a vyrábí se v balení 95 ml.

  Poznámka: deodoranty obsahují sůl Mrtvého moře, proto je dobré oblékat oděv až po vstřebání (zaschnutí) deodorantu, jinak sůl může narušit barvu oděvu.

  Zvolenému zadání neodpovídají žádné výrobky.

  Zdají se vám ceny produktů značky Dr. NONA drahé?

  Máte možnost získat slevy 20 % - 40 % !

  Pokud s námi podepíšete Distributorskou smlouvu, můžete podle výše objemů odběrů produktů Dr. Nona a postu v hierarchii firmy Dr. Nona získat 20%-40% trvalé slevy na všechny produkty z Mrtvého moře a některé produkty jako prémii v pravidelných akcích ZDARMA od firmy Dr. Nona.

  Každý měsíc probíhá nějaká zajímavá atraktivní AKCE. Naši spolupracovníci pravidelně dostávají informace o právě probíhajících akcích, možnostech použití produktů a zkušenostech.

  Máte zájem si přivydělat nebo se tímto zabývat profesionálně?

  Pokud patříte mezi maséry, vlastníte kosmetický salón nebo provádíte léčebné terapie a máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás na shop@mykidscube.cz.

  Pokud máte zájem pomoci sobě, někomu z rodiny nebo z přátel, kontaktujte nás.

  Bude nám potěšením Vám předat informace a zkušenosti.